Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGiRiŞLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

F.Bahçe 4 -2 Sivasspor canlı anlatım seredare uğur(suzluk)la sunarrr

YazarMesaj
NeSTeR
Webmaster
Webmaster
NeSTeR

F.Bahçe 4 -2 Sivasspor canlı anlatım seredare uğur(suzluk)la sunarrr Empty
MesajKonu: F.Bahçe 4 -2 Sivasspor canlı anlatım seredare uğur(suzluk)la sunarrr   F.Bahçe 4 -2 Sivasspor canlı anlatım seredare uğur(suzluk)la sunarrr EmptyPerş. Mart 05, 2009 4:40 pm

F.Bahçe 4 -2 Sivasspor canlı anlatım seredare uğur(suzluk)la sunarrr Fb-siv10
F.Bahçe - Sivasspor
Turkcell Süper Lig'de 22. haftanın en kritik maçında Fenerbahçe ile Sivasspor karşı karşıya geliyor. Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanan karşılaşmayı hakem Hüseyin Göçek yönetirken, Göçek'in yardımcılıklarını Tarık Ongun ve Alpaslan Dedeş yapıyor. Maçın dördüncü hakemi ise Zafer Demir

FENERBAHÇE
Volkan Demirel
Gökhan Gönül
Önder
Lugano
Vederson
Deivid
Deniz
Emre
Uğur
Alex
Semih
SİVASSPOR
Petkoviç
Abdurrahman
Bilica
Sedat
Murat
Sylla
Musa
Sezer
İbrahim
Mehmet Yıldız
Kamanan

10.Dakika :
Fenerbahçe atağında Emre orta sahadan sağ kanattan bindirme yapan Gökhan Gönül'e pas vermek istedi ama savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.
9.Dakika :
Sivasspor atağında Bilica sol kanatta hareketlenen Kamanan'a uzun bir pas attı ama savunma topu uzaklaştırdı.
8.Dakika :
Fenerbahçe atağında Semih savunmanın arkasına atılan pasa hareketlendi ama hakem öncesinde ofsayt kararı verdi.
7.Dakika :
Fenerbahçe atağında Gökhan Gönül sağ kanattan ceza sahasına ortaladı ama savunmada Bilica topu uzaklaştırdı.
6.Dakika :
Sivasspor atağında Sezer ceza sahası dışından sert vurdu ama top üstten auta çıktı.
5.Dakika :
Sivasspor atağında Sylla topla beraber ilerlemek isterken Semih tarafında düşürüldü ve Sivasspor serbest vuruş kazandı.
4.Dakika :
GOOOOOLLLLL!!!!! Fenerbahçe Uğur Boral'ın attığı gol ile durumu 1-1 yapıyor.Sağ kanattan gelişen Fenerbahçe atağında Gökhan Gönül ortasını yaptı arka direkte Uğur Boral kafayı vurdu ve köşeden golü attı.
3.Dakika :
GOOOOOLLLLL!!!!! Sivasspor Mehmet Yıldız'ın attığı gol ile 1-0 öne geçiyor.Sol çaprazdan ceza sahasına giren Kamanan yerde pasını verdi Lugano'ya çarpan top kaleci Volkan'ı yanıltınca kale sahası içinde Mehmet Yıldız kafayla golü attı.
2.Dakika :
Fenerbahçe rakip saha sağ taç çizgisi yanından serbest vuruş kullandı. Alex ceza sahasına ortaladı ama savunma topu uzaklaştırdı.
1.Dakika :
Karşılaşma Sivasspor'dan Mehmet Yıldız'ın vuruşuyla başlıyor.
0.Dakika :
Turkcell Super Lig 2008 - 2009 Sezonu 22. Hafta karşılaşmasında Fenerbahçe kendi evinde Sivasspor'u konuk ediyor.
http://firardaki.forummum.com

F.Bahçe 4 -2 Sivasspor canlı anlatım seredare uğur(suzluk)la sunarrr
1 sayfadaki 1 sayfası